ssml.zforum.biz xD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİZ DAHA İYİSİNİ YAPANA KADAR EN İYİSİ BU =)

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

iLk dogdunuzda qonuşabiLiyor oLsaydnz annenize iLk oLarak ne söLemek isterdnz...??

5 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Kadın
İş/Hobiler : öqrenci..
Lakap : chuckie xD

iLk dogdunuzda qonuşabiLiyor oLsaydnz annenize iLk oLarak ne söLemek isterdnz...?? Empty
MesajKonu: iLk dogdunuzda qonuşabiLiyor oLsaydnz annenize iLk oLarak ne söLemek isterdnz...??   iLk dogdunuzda qonuşabiLiyor oLsaydnz annenize iLk oLarak ne söLemek isterdnz...?? I_icon_minitimeCuma Ekim 03 2008, 07:51

BN ;"anne kulaqını bi kapat ebeme b1şey dicem " derdimm xD lol!

En son Admin tarafından C.tesi Ekim 25 2008, 09:57 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
https://ssml.yetkin-forum.com
DErman

DErman

Kadın
İş/Hobiler : öğrencilikten başka bi bok yemiyom:D
Lakap : Sölersem aşkım beni öldürür:D

iLk dogdunuzda qonuşabiLiyor oLsaydnz annenize iLk oLarak ne söLemek isterdnz...?? Empty
MesajKonu: Geri: iLk dogdunuzda qonuşabiLiyor oLsaydnz annenize iLk oLarak ne söLemek isterdnz...??   iLk dogdunuzda qonuşabiLiyor oLsaydnz annenize iLk oLarak ne söLemek isterdnz...?? I_icon_minitimeCuma Ekim 03 2008, 15:39

ayy kusacam ama haaa derdiiim :D
Admin
Admin
Admin
Admin

Kadın
İş/Hobiler : öqrenci..
Lakap : chuckie xD

MesajKonu: Geri: iLk dogdunuzda qonuşabiLiyor oLsaydnz annenize iLk oLarak ne söLemek isterdnz...??   iLk dogdunuzda qonuşabiLiyor oLsaydnz annenize iLk oLarak ne söLemek isterdnz...?? I_icon_minitimeCuma Ekim 03 2008, 15:47

hee derya orası kesn yanii...
https://ssml.yetkin-forum.com
k0zm!qh ß&T <3

k0zm!qh ß&T <3

Erkek

MesajKonu: Geri: iLk dogdunuzda qonuşabiLiyor oLsaydnz annenize iLk oLarak ne söLemek isterdnz...??   iLk dogdunuzda qonuşabiLiyor oLsaydnz annenize iLk oLarak ne söLemek isterdnz...?? I_icon_minitimeC.tesi Ekim 04 2008, 01:56

doktora nie cıkardın lan icerden beni der söverdim sonra xD
ana bacı kayardım heralde .d
kronick

kronick

MesajKonu: Geri: iLk dogdunuzda qonuşabiLiyor oLsaydnz annenize iLk oLarak ne söLemek isterdnz...??   iLk dogdunuzda qonuşabiLiyor oLsaydnz annenize iLk oLarak ne söLemek isterdnz...?? I_icon_minitimeC.tesi Ekim 11 2008, 12:58

ıyyy irenç bi ortam vıcık vıcık derdim heralde ;)
nazli_yarim
Moderatör
Moderatör
nazli_yarim

Kadın
İş/Hobiler : Muhasebe : )
Lakap : Prenses

MesajKonu: Geri: iLk dogdunuzda qonuşabiLiyor oLsaydnz annenize iLk oLarak ne söLemek isterdnz...??   iLk dogdunuzda qonuşabiLiyor oLsaydnz annenize iLk oLarak ne söLemek isterdnz...?? I_icon_minitimeCuma Kas. 07 2008, 14:45

İyi ki doğmuşum derdim :))))))))

iLk dogdunuzda qonuşabiLiyor oLsaydnz annenize iLk oLarak ne söLemek isterdnz...??
1 sayfadaki 1 sayfası