ssml.zforum.biz xD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİZ DAHA İYİSİNİ YAPANA KADAR EN İYİSİ BU =)

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Marilyn Manson

YazarMesaj
esmaa

esmaa

Kadın
İş/Hobiler : ....

Marilyn Manson Empty
MesajKonu: Marilyn Manson   Marilyn Manson I_icon_minitimeCuma Ekim 03 2008, 21:56

Marilyn Manson Biyografisi:
Marilyn Manson, gerçek adıyla Brian Warner, 1969' da Canton Ohio'da epey dindar bir ortamda dünyaya geldi. Ufak tefek zayıf Brian hemen her gün mahallede ki çocuklardan dayak yiyordu. 8 yaşındayken komşunsuun tacizine uğramıştı, ailesi de ona yardim amacıyla onu pahalı bir katolik okuluna gönderdiler. Bu sayede Brian daha da nefret edilen bir çocuk haline geldi. Her gün katolik dini üzerine dersler görüyor, çıkışlarda da dövülüyordu ve evde sapık bir büyükbabası vardi. Brian içinde biriken tüm öfke ve tepkiyle müziğe yöneldi.

"Eğer o zaman müziği keşfetmeseydim şimdiki dururumum çok daha farklı olurdu ve büyük ihtimalle çok daha karanlık. Jeffrey Damher ve Richard Ramirez gibi seri katillerin yaşamlarını okudum ve onları anlayabiliyorum. Onların nereden geldiklerini ve ne yaşadıklarını anlıyorum ve aramızdaki fark benim bir dereceye kadar kendimi ifade edecek bir çıkış yolu bulmuş olmamadan başka birşey değil. Onlar bunu yapamadılar. Belki de yaptığımız tek şey bir yardim ve ilgi çağrısıdır yalnızca, tek fark ise bu çağrının aldığı biçim." demiş Manson.

Marilyn Manson
1 sayfadaki 1 sayfası