ssml.zforum.biz xD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİZ DAHA İYİSİNİ YAPANA KADAR EN İYİSİ BU =)

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

metinde saklı olan hastaklıkları bulabilirmisiniss???

YazarMesaj
$!l@
Moderatör
Moderatör
$!l@

Kadın
İş/Hobiler : takılmaq
Lakap : iskeletorr

metinde saklı olan hastaklıkları bulabilirmisiniss??? Empty
MesajKonu: metinde saklı olan hastaklıkları bulabilirmisiniss???   metinde saklı olan hastaklıkları bulabilirmisiniss??? I_icon_minitimeC.tesi Ekim 25 2008, 16:52

Sedef verandada gri pijamasını giymiş loptopunun başında söyleniyordu. 'Bu doğru kod olamaz!
Behçet tv. deki maçı izlemekteydi, 'Ne iyi , skor bütün gece değişmedi .' diye düşündü.
Sarah hışımla yanlarına geldi ve 'Füsun nerde ?' diye sordu. Sedef, 'Gitti Füsun, gitti Ford'una atlayıp ' deyince Sarah , 'Beni beklemedi ya.! beter olsun..' diye ilendi.
O sırada evin kahyası sütleri yere döken hizmetçiyi paylıyordu. 'Sefil mahluk, angut seni! Uşağa dönüp: 'O bezi tez ona ver.' dedi. Hizmetçi içinden ' Kerkenez , lepralı suratına bakmaz , öter.' diye geçirdi. Uşak. ' Veremem, bana ne.' diye çıkıştı. Kahya 'Banane mi?' diye şaşaladı. O sırada evin hanımı içeri girdi 'Eve bak. Buz gibi!. Isıtmadın mı hiç?' diye bana sordu. İçimden 'Yok ol ERAY' dedim ve dışarı vınladım.

metinde saklı olan hastaklıkları bulabilirmisiniss???
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» KALBİ OLAN OKUMASIN :)