BİZ DAHA İYİSİNİ YAPANA KADAR EN İYİSİ BU =)

AnasayfaTakvimAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Ya sevmeli ölümüne, yada ölmeli sevmek için...

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Kadın
İş/Hobiler : öqrenci..
Lakap : chuckie xD

MesajKonu: Ya sevmeli ölümüne, yada ölmeli sevmek için...   Cuma Ekim 03 2008, 13:46

Bazen sozler dilimizin ucuna gelir ama kimselere diyemeyiz,
O an;sessiz ve kimsesiz bir dost arariz bir kac satir bir seyler paylasmak için...

Ben hep böyle zamanların dördünde yedim darbeyi,ben hep böyle zamanların yarısında sevdim kadınlarımı,onlar hep bu zamanların sonunda anladılar,değerimi!

Çıkarttım aklımdan "eyvahlarımı" kaldırdım attım bir köşeye "keşke"lerimi...
Yürekten ve delice sevmeye söz verdim can-ı yüreğimden.

Kendimi yalnız mı hissediyorum yoksa , hissettiklerim yalnızlıktan da kötü mü bilmiyorum.
Yalnız olduğumu ve kendimi yalnız hissetmemin yalnızlık olmaktan bile kötü olduğunu anlayacak kimsem yok.

Yalnızmıyım yoksa , yalnızlığımı hissediyorum?

Sözcüklerden yıkılmaz köprüler kurmaya ve bu köprülerle yürekkere dokunmaya ,sevgi dolu diyarlara uzanmaya çalışıyorum,taş yok,ip yok,direkler yok köprülerimde,sevgi,duygularım ve ümitlerimle görünmez bir köprü örmeye çalışıyorum,geceden şeffaf...

Yalnızlık koymuyor adama yalnızken, ama kalabalıklar arasında yapa yalnız hissediyorsa adam o zaman başlıyor işte,en kahpe sancılar,peş peşe sirenler kuduruyor yüreğimde....

Aralarında varolduğum kalabalıklarda kimsesizliğimi gören ve kendimle yaşadığım gri kaosları sezen biri var mı acaba?
Böylesi bir kadın varmı ki, gelip tokunacak mı yanağıma usulca,avuçlarının arasına alacakmı acaba üşüyen tenimi?

Bir bir geceye aheng yapmak istiyorum tenimi,kaybolmak,sevişmek,tüm kinimi nefretimi atmak istiyorum en hoyrat gecelere ama olmuyor,serimde var benim erkeklik, yardan geçerimde,serden olmaz,hamuruma işlemiş,özümü,sözümü ve mertliğimi bozmamak...

Kullanıcı profilini gör http://ssml.yetkin-forum.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rüyada ALLAH (c.c) görmek
» Tanrıların dağı NEMRUT
» Açlıktan ölen servet sahibi
» Justinla gördüğünüz rüyalar
» Gitmek ölmek demek,ya Ayşeye öl de,yada kal