BİZ DAHA İYİSİNİ YAPANA KADAR EN İYİSİ BU =)

AnasayfaTakvimAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Aşk, gurur duyabileceğin en büyük duygudur..

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Kadın
İş/Hobiler : öqrenci..
Lakap : chuckie xD

MesajKonu: Aşk, gurur duyabileceğin en büyük duygudur..   Cuma Ekim 03 2008, 13:45

Gözyaşların, ardına saklanabileceğin bir oyuncakken ağlamayı reddediyorsan, işte gururunun asıl yenik düştüğü nokta budur..

Derin bir mazî, yoğun bir duygusallık ve üzgün bir ruhu bir arada bulunduran bu bedendeki kanama, gerçek kanamayla uzaktan yakından ilgisi olmayan bir kanamaydı aslında.Paramparça olmuş bir şeyler vardı, bu kaçınılmaz bir gerçek.Fakat öyle ki; düşünecek bir sürü şey olduğu için, parçalanmış olan neydi, bu bilinmiyordu.Kimi zaman, üzerinde gezdirdiğim dudaklarımı kesen küçük bir parça bulur, diğerlerinin yanına atardım.Sonra bu böyle devam etti ve şimdi elimde sanki bir yapboz oyunu vardı.Bir sürü parça, hangisi nereye uyacak, bulmak zaman alacak..

Biliyorum, her zaman da biliyordum böyle olacağını.Çünkü unutulmuş bir şey olmaktan çıkmıştı artık zaman kavramı.Zamanı hissedebiliyorsan, diğer şeyleri hissetme duyun azalmış demektir.Çünkü öyle ki, saatlerin geçip gittiğini anlamadığın o ilk günler, çok geride kaldı seni aptal aşık.Gözlerini açıp şu anki hâline bir bakmalı ve geçmişteki izleri silecek bir bez, bir kova su, - yetmezse musluk orada - ve güçlü bir iksir bulmalı, yüzüne gözüne, her yerine sürmelisin.Gerekirse kazımalısın tenini en yakıcı tuz ruhlarıyla.Çünkü ancak böyle yeniden kirlenebilir, ancak böyle yeniden arınabilirsin olup biten herşeyden..

Şimdi, çocuk ruhlu ol, gözyaşlarınla oyna ve sahte gururunu silip, asıl gururunu ortaya çıkar.Aşk, gurur duyabileceğin en büyük duygudur..
Kullanıcı profilini gör http://ssml.yetkin-forum.com

Aşk, gurur duyabileceğin en büyük duygudur..
1 sayfadaki 1 sayfası